باغ ویلا در تهراندشت

باغ ویلا در تهراندشت یکی دیگر از خدمات املاک باغ ویلا حاج فرهنگ می باشد. خرید و فروش انواع باغ در متراژهای بیش از 500 متر را با قیمت مناسب و امکانات مجهز به فروش می رساند. بنگاه حاج فرهنگ برای ارائه خدمات خود از مشاوران متخصص و حرفه ای بهره می گیرد تا میزان کیفیت املاکی که برای خرید و فروش ارائه می دهد، در سطح قابل قبول و عالی باشد. مشاوره تخصصی در رابطه با ویژگی های املاک و آشنایی با املاک مناطق مختلف موجب می شود، سطح خدماتی که به مشتریان ارائه می دهند، ارزشمند باشد.

از مهمترین امکانات و مستقلات املاک باغ و ویلای معتبر می توان به امکانات رفاهی چون آب لوله کشی، گاز، برق، پکیج، هود، کابینیت، شومینه، آب نما، شیرآلات با کیفیت، پنجره های upvc، آنتن مرکزی، نوع دکوراسیون داخلی و غیره  اشاره نمود که هر کدام از آنها بر ارزش ملک می افزاید و موجب پسند خریدار قرار می گیرد.

خرید و فروش باغ ویلا در تهراندشت

برای خرید انوع باغ و ویلا در تهراندشت و سایر مناطق می توانید به املاک حاج فرهنگ مراجعه نمائید و از خدماتی که مشاوران با تجربه به شما ارائه می دهند، نهایت استفاده را ببرید. بهتر است پیش از خرید و فروش ملک مورد نظر خود با یک مجموعه با تجربه و معتبر املاک مشورت نمائید تا در موقعیت عالی ملک خود را به فروش برسانید و یا در شرایط عالی ملک مورد نظر را خریداری نمائید.

به هر حال أخذ مشاوره از سوی املاکی که رسمیت قانونی دارد میتواند جلوی برخی معاملات غیر قانونی و کلاهبرداری را بگیرد و شما با اطمینان کامل باغ و ویلای خود را خریداری نمائید. مشاوره در رابطه با خرید ملک به مالک کمک می کند تا ملک خود را با مجهز نمودن به دکوراسیون داخلی مدرن و تمیز با قیمت مناسب به فروش برساند. همچنین أخذ مشاوره برای خریدار کمک می کند تا ملکی که خریداری می کند مجهز به تمام امکانات باشد، تمام آپشن هایی که ملک دارد را معرفی می کند تا متناسب با موقعیت مالی و منطقه ای، مناسب ترین گزینۀ ملک باغ و ویلا را با قیمت مناسب خریداری نماید.

1مجموع 5 محصول
ويلاي مدرن در تهراندشت

ويلاي مدرن در تهراندشت

٤٥٠ متر زمين ١٤٠ متر بنا دو خواب مستر استخر با تصفيه قیمت: 950.000.000 تومان
ويلای ارزان درتهراندشت

ويلای ارزان درتهراندشت

٣٠٠ متر زمين ٤٠ متر بناي نقلي قیمت: 420.000.000 تومان
قطعه زمين مناسب براي ساخت ويلا در تهراندشت

قطعه زمين مناسب براي ساخت ويلا در تهراندشت

متراژ ٦٥٠ متر چارديواري قیمت: متری 900.000 تومان
باغ ويلاي باصفا در تهراندشت

باغ ويلاي باصفا در تهراندشت

١٣٠٠ متر زمين ١١٠ متر بنا دو خواب استخر با سيستم تصفيه قیمت : 1.300.000.000 تومان
باغ ويلا باقيمت مناسب در تهراندشت

باغ ويلا باقيمت مناسب در تهراندشت

١٠٠٠ متر زمين ١٢٠ متر بنا چاه اب شخصي و برق قانوني قیمت: 800.000.000 تومان
1مجموع 5 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :